Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Tony Scott |
7,2
|
|
Adam Somner
(asystent)
|
||
Eric Richard Lasko
(asystent)
|
||
Jeremy Marks
(asystent)
|
||
Mikey Eberle
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Brandy D. Pollard
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Brett Robinson
(asystent) (dodatkowy)
|
||
Xochi Blymyer
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Staci Lamkin
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Angela C. Tortu
(asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Geoffroy Koeberle
(asystent-stażysta) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Mark Bomback |
6,5
|
|
Karin Anderson
(koordynator ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Eric McLeod
producent
|
||
Mimi Rogers
producent
|
6,8
|
|
Tony Scott
producent
|
7,2
|
|
Julie Yorn
producent
|
||
Alex Young
producent
|
||
Lisa Dietrick
koordynator produkcji
|
||
Courtney LaBree
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Chris Ciaffa
producent wykonawczy
|
||
Jeff Kwatinetz
producent wykonawczy
|
||
Rick Yorn
producent wykonawczy
|
||
Diane L. Sabatini
współproducent
|
||
Lee Trink
współproducent
|
||
Skip Chaisson
współproducent
|
||
Tom Moran
współproducent
|
||
Janice Polley
współproducent
|
||
Adam Somner
współproducent
|
||
Amiee Clark
producent (asystent)
|
||
Robyn Heath
producent (asystent)
|
||
Scott Elias
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Eric McLeod
kierownik produkcji (drugi)
|
||
Justin Nordin
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kelly O'Brien
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Tara Jean O'Brien
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Iviose Osagie
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rebecca Owen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Carlellé Mercedes Parr
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dan Rathgeb
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mallory Ravotti
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Meredith Ringer
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eric Rosengard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brian Runt
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Sadofsky
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rafael Sanz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Antoinette Scherer
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Taylor Shephard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Patrick Shore
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dan Short
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Coalin Smith
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andrew Stahl
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chris Sterbank
kierownik produkcji (asystent)
|
||
John Swansiger
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Trevor Tavares
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Randy Troy
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Cory Tucek
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael A. Vollero
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bradley Walkowiak
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ashley Donato
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Liam Doyle
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Adam Eshleman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Catherine Gittings
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Becka Grapsy
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ashley Gressen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
John P. Gross
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Steve Hamaday
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Joshua Herman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Jennis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brandon Kelley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Bobby Kennedy
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jon Kerns
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matt Klein
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Mia La Monica
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Craig Lederman
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Drew Levinson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eric Lisausky
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sean M. Love
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeff Lowery
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Chris Luperi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Grayson Maxwell
kierownik produkcji (asystent)
|
||
John F. McClellan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Dale McQueen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Matt Meehan
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jess Mosley
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Sarah Nolen
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jessica Walsh
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jessica Ann Walsh
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jordan Weir
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Justin White
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ashley Wilks
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Ashley Wright
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kenny Wu
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alex Zarnoski
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Melissa Anderson
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Nathan Andros
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jason Baker
kierownik produkcji (asystent)
|
||
David Barckhoff
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kristofer Barton
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alyssa Batchelor
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Brianne Beatty
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Anthony Beckwith
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Andrew Benz
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeanne Bernhard
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Kelly Berthold
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Rey Boemi
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Eric Brouse
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Alex Brunelle
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jay Cannavo
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Monica Ciszczon
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael Colantonio
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Luke Crawford
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Jeremy Andrew Davis
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Michael Day
kierownik produkcji (asystent)
|
||
Spencer Taylor
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Alex Trudeau Viriato
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Seth Robinson
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Stephen Turselli
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
David Laudenslager
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Zachary Mazefsky
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Sarah K. Moss
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy)
|
||
Michael Tinger
nadzorca postprodukcji
|
||
Jennifer Conroy
nadzorca produkcji
|
||
Scott Allen Logan
nadzorca produkcji
|
||
Scott Trimble
nadzorca produkcji (asystent)
|
||
Page Rosenberg-Marvin
koordynator produkcji
|
||
Amy Greene Vines
koordynator produkcji
|
||
Oscar J. Flores
koordynator produkcji (asystent)
|
||
Robin J. Forman
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Joshua Lederman
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
David L. Powell III
kierownik produkcji (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Nick Moyer
kierownik produkcji (asystent) (dodatkowy) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Fred Chandler
nadzorca postprodukcji
|
||
Christina Mar
kierownik postprodukcji (asystent)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Denzel Washington
Frank Barnes
|
8,2
|
|
Chris Pine
Will Colson
|
6,8
|
|
Rosario Dawson
Connie Hooper
|
7,2
|
|
Ethan Suplee
Dewey
|
7,0
|
|
Kevin Dunn
Oscar Galvin
|
||
Kevin Corrigan
Insp. Werner
|
||
Kevin Chapman
Bunny
|
6,0
|
|
Lew Temple
Ned Oldham
|
6,0
|
|
T.J. Miller
Gilleece
|
||
Jessy Schram
Darcy Colson
|
7,0
|
|
David Warshofsky
Judd Stewart
|
7,0
|
|
Andy Umberger
Janeway
|
||
Elizabeth Mathis
Nicole
|
6,0
|
|
Meagan Tandy
Maya
|
||
Dylan Bruce
Michael Colson
|
||
Jeff Hochendoner
Clark
|
||
Ryan Ahern
Ryan Scott
|
||
Christopher Lee Philips
Baker
|
||
Kevin McClatchy
Hoffman
|
||
Toni Saladna
Asystentka Galvin'a
|
6,0
|
|
Patrick McDade
Kpt. Allen
|
||
Bill Laing
Kierowca czerwonej ciężarówki
|
||
Scott A. Martin
Brewster, dyspozytor
|
||
Richard Pelzman
Devereaux
|
||
Lissa Brennan
Kelnerka w restauracji
|
||
Barry Ben Sr.
Oficer policji z Findlay
|
||
Heather Leigh
Reporterka z Findlay
|
||
Carla Bianco
Właścicielka przyczepy z końmi
|
||
Keith Michael Gregory
Pracownik z Hazmat
|
||
L. Derek Leonidoff
Urzędnik z FRA
|
||
Aisha Hinds
Koordynatorka kampanii bezpiecznej kolei
|
4,0
|
|
Khalio Walker
Dziecko
|
||
Gilda Estelle Chestney
Dziecko
|
||
Kam Bott
Dziecko
|
||
Kevin Bott
Dziecko
|
||
Max Schuler
Dziecko
|
||
Gretchen Bluemle
Marie
|
||
Diane Jonardi
Pani Hermann
|
||
Corey Parker Robinson
Oficer głównodowodzący
|
||
Christopher Stadulis
Oficer policji
|
||
Alicia Murton
Nauczycielka
|
||
David Flick
Mechanik pociągów
|
||
Jeff Wincott
Jesse Colson
|
||
Nathan Hollabaugh
Młody policjant
|
||
Rebecca Harris
Pauline
|
||
Mike Clark
Reporter
|
||
William Ward III
Reporter
|
||
Jennifer Boresz
Reporterka
|
||
Victor Gojcaj
Groundman
|
||
Maxx Hennard
Operator holownika
|
6,0
|
|
Joe Coyle
Członek zarządu grający w golfa
|
||
Dihlon McManne
Członek zarządu grający w golfa
|
||
Charles Van Eman
Członek zarządu grający w golfa
|
||
Joshua Elijah Reese
Młody inżynier
|
||
Tom Stoviak
Reporter
|
||
Ellen Gamble
Reporterka
|
||
Shelby Camptella
Reporterka
|
||
John D. Leonard
Człowiek Brewster'a
|
||
Thomas Riley
Człowiek Brewster'a
|
||
Jeremiah Fragale
Policjant
|
||
Jason McCune
Policjant z radarem
|
||
Adrienne Wehr
Reporterka
|
||
Adam Kroloff
Rzecznik kolei
|
||
Jake Andolina
Oficer policji dokonujący ewakuacji
|
6,0
|
|
Jarrod DiGiorgi
Pracownik pokoju kontrolnego
|
||
Tami Dixon
Pracownik pokoju kontrolnego
|
||
Sean Derry
Pracownik pokoju kontrolnego
|
||
Amy Arce
Reporterka
|
||
Matthew J Cates
Policjant stanowy
|
||
Rick Chambers
Reporter
|
||
Chase Ellison
Nastolatek, świadek
|
||
Juan M. Fernández
Reporter w białej koszulce
|
||
Steve Gonzales
Reporter
|
||
Rick Rader
Pracownik kolei, świadek
|
||
Carly Steel
Reporterka w helikopterze
|
||
Warren Sweeney
Przedstawiciel prasowy
|
||
Stephen Monroe Taylor
Kierowca ciężarówki
|
||
Stephen Nelson
Reporter
|
||
A.J. Verel
Strażak (niewymieniony w czołówce)
|
||
John W. Iwanonkiw
Operator wieży obserwacyjnej (niewymieniony w czołówce)
|
||
Brian Michael Morrow
Operator w pokoju kontrolnym (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wendy Foster
Pracownica Hooters (niewymieniony w czołówce)
|
||
Glenn Vaughn
Policjant stanowy (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Ben Seresin
(kierownik zdjęć)
|
8,0
|
|
Brooks P. Guyer
(kierownik zdjęć) (dodatkowy)
|
||
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
|
||
Alex Cruz
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Tommy Donald
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Katie Glendenning
(pomoc techniczna) (druga ekipa)
|
||
Hilary Klym
(główna pomoc techniczna) (asystent)
|
||
Matthew Bulleri
(pomoc techniczna)
|
||
Thomas Calandrillo
(pomoc techniczna)
|
||
Pat Dames
(pomoc techniczna)
|
||
Ralph Del Castillo
(pomoc techniczna)
|
||
Douglas Duerring
(pomoc techniczna)
|
||
Ray 'Chazz' Edwards
(pomoc techniczna)
|
||
Brian Ferraro
(pomoc techniczna)
|
||
Pasquale Greco
(pomoc techniczna)
|
||
Skip Haswell
(pomoc techniczna)
|
||
Dan Jarrell
(pomoc techniczna)
|
||
Jason Jouver
(pomoc techniczna)
|
||
Joe Macaluso
(pomoc techniczna)
|
||
Jason B. McCann
(pomoc techniczna)
|
||
Ryan McGuire
(pomoc techniczna)
|
||
Evan Nelson
(pomoc techniczna)
|
||
Keith Nickoson
(pomoc techniczna)
|
||
Richard Scarpone
(pomoc techniczna)
|
||
Michael Wahl
(pomoc techniczna)
|
||
Peter J. Yauri
(pomoc techniczna)
|
||
Don Yockey
(pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Harry Gregson-Williams | ||
Justin Caine Burnett
(muzyka dodatkowa)
|
8,0
|
|
Halli Cauthery
(muzyka dodatkowa)
|
||
Hybrid
(muzyka dodatkowa)
|
||
Anthony Lledo
(muzyka dodatkowa)
|
||
Peter Rotter
(koordynator muzyczny)
|
||
Brian Tyler
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Matthew Jerome |
8,0
|
|
Melody Koerber |
7,0
|
|
Penny Rose | ||
Courtney Paige Stern | ||
Gordana Golubovich
(asystent)
|
||
Stacy Horn
(nadzorca kostiumów)
|
8,0
|
|
Terry James
(asystent)
|
||
Marina Marit |
7,0
|
|
Courtney Mcginness | ||
Carol Quiroz | ||
Frank Perry Rose
(Denzel Washington)
|
||
Chandra Telfer
(farbiarz)
|
||
Tyra Youland
(farbiarz)
|
||
Montaż | Ocena | |
Robert Duffy |
8,0
|
|
Chris Lebenzon |
8,0
|
|
Jackson Yu
(asystent)
|
||
JC Bond
(asystent)
|
||
Todd Busch
(asystent)
|
||
Christine Kim
(asystent)
|
||
Harry Muller
(laborant-opisywacz)
|
||
Wendy Nomiyama
(praktykant)
|
||
Missy Papageorge
(kierownik digital intermediate)
|
||
Erik Rogers
(kierownik digital intermediate) (producent digital intermediate)
|
||
Alex Romano
(montażysta materiałów oryginalnej jakości)
|
||
Jennifer Massetti
(asystent)
|
||
Muzyka | Ocena | |
Thomas Diener
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Nina Evtuhov
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Chris Kollgaard
wykonawca muzyki (basista)
|
||
Hugh Marsh
wykonawca muzyki (skrzypce elektryczne)
|
||
Darrin McCann
wykonawca muzyki (altówka)
|
||
Esther McIntosh
koordynator aranżacji
|
||
Ladd McIntosh
aranżer
|
||
Tony Morales
wykonawca muzyki (aranżacje gitarowe)
|
7,0
|
|
Heitor Pereira
wykonawca muzyki / wykonawca muzyki (gitara)
|
6,0
|
|
Jeanne E. Skrocki
wykonawca muzyki (skrzypce)
|
||
Geoff Stradling
aranżer
|
||
Martin Tillman
wykonawca muzyki (wiolonczela elektryczna)
|
||
Harry Gregson-Williams
wykonawca muzyki (fortepian) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luke Richards
aranżer (asystent) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Charakteryzacja | Ocena | |
Rachel Kick
charakteryzator
|
||
Diane Dixon
fryzjer
|
||
Natasha Ladek
perukarz
|
||
Dylan Boeddeker
efekty specjalne makijażu
|
||
Diane Heller
główny charakteryzator
|
||
Sandra Linn Koepper
charakteryzator
|
||
Wyatt Belton
główny stylista
|
||
Larry M. Cherry
fryzjer osobisty: Denzel Washington
|
||
Carl Fullerton
charakteryzator osobisty: Denzel Washington
|
||
Edouard F. Henriques
nadzorca charakteryzacji
|
||
Danny Moumdjian
projektant fryzur
|
||
Yolanda Toussieng
nadzorca stylizacji
|
||
Debi Young
charakteryzator
|
||
Mark Mahoney
tatuażysta
|
||
Scenografia | Ocena | |
Chris Seagers
scenograf
|
8,0
|
|
Julian Ashby
dyrektor artystyczny
|
||
Drew Boughton
dyrektor artystyczny
|
7,0
|
|
Dawn Swiderski
dyrektor artystyczny
|
||
Denise Hudson
dyrektor artystyczny
|
||
Carmen Ruiz de Huidobro
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Valerie Green
dyrektor artystyczny (asystent)
|
||
Rosemary Brandenburg
dekorator wnętrz
|
||
Gregory A. Weimerskirch
projektant wnętrz
|
8,0
|
|
J. André Chaintreuil
cyfrowy projekt wnętrz
|
||
Aaron Haye
cyfrowy projekt wnętrz
|
8,0
|
|
Amanda Hunter
projektant graficzny
|
||
Beth Pedone
projektant graficzny
|
||
Karen Teneyck
projektant graficzny
|
||
Bret August Tanzer
projektant graficzny
|
||
Justin Elterman
projektant graficzny (dodatkowy)
|
||
Zachary Zirlin
projektant graficzny (dodatkowy)
|
||
Richard K. Buoen
scenopis obrazkowy
|
||
Jason Bedig
główny konstruktor dekoracji
|
||
Thierry Labbe
główny konstruktor dekoracji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Dale DeStefani
koordynator konstrukcji
|
||
Mike Villarino
koordynator konstrukcji (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Brent Peelor
główny architekt
|
||
Walter Zieska
główny architekt
|
||
Norman Beck
twórca rekwizytów
|
||
Eugene McCarthy
główny rekwizytor
|
||
Doug DuRose
główny rekwizytor (asystent)
|
||
Tommy Gutman
główny rekwizytor (asystent) (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Leo Welsh
rekwizytor
|
||
Daragh Byrne
rekwizytor
|
||
Jeno Delli Colli
rekwizytor
|
||
Brett Kennedy
rekwizytor
|
||
Dave Kann
rekwizytor
|
||
Christian Snell
rekwizytor
|
||
Tom Callinicos
rekwizytor
|
||
Xavier Corby
rekwizytor
|
||
Jeffrey Paul Johnson
rekwizytor (asystent)
|
||
Michael Mikita Jr.
nadzorca malarzy
|
||
Gregory Puchalski
malarz
|
||
Andy Schofield
malarz
|
||
Jesse Best
malarz
|
||
Sue Brook
malarz
|
||
Josh Drylie
malarz
|
||
Lendie Lee
malarz
|
||
Christopher St. Pierre
malarz
|
||
Glenn Hoofman
tynkarz
|
||
Greg Boggs
stolarz
|
||
Jim Heastings
stolarz
|
||
Norm Johnson
stolarz
|
||
Scott G. Smith
stolarz
|
||
Jesse Best
scenograf (asystent)
|
||
Mark Bialuski
twórca rekwizytów
|
||
Kevin C. Brady
koordynator konstrukcji
|
||
Brad Clapper
scenograf (asystent)
|
||
Jolene Dames
główny malarz
|
||
Karen Frick
dekorator wnętrz
|
||
Thomas J. Garrigan
rekwizytor (asystent)
|
||
Kristopher Gifford
scenograf (asystent)
|
||
Chris Herrington
główny malarz
|
||
Julie Chill
malarz
|
||
Dave T. MacDonald
spawacz
|
||
John Bugarcic
główny malarz
|
||
Carla S. Nemec
koordynator scenograficzny
|
||
Joe Northrop
malarz
|
||
Christina Romney
koordynator scenograficzny (dodatkowe zdjęcia)
|
||
Steve Salazar
spawacz
|
||
Chris Sterbank
scenograf (asystent)
|
||
Frank White
spawacz
|
||
Cliff Zimowski
dekorator wnętrz
|
||
Jennifer Klide
malarz (dodatkowy) (Ohio) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Alan Rankin
projektant dźwięku
|
||
Ann Scibelli
projektant dźwięku
|
||
David Lai
projektant dźwięku (dodatkowy)
|
||
Mark P. Stoeckinger
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Mark Ormandy
operator efektów dźwiękowych
|
||
Daniel R. Kerr
operator efektów dźwiękowych
|
||
Charlie Campagna
operator efektów dźwiękowych
|
||
Christopher Assells
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Beau Borders
mikser ponownego nagrania
|
||
Kevin O'Connell
mikser ponownego nagrania
|
||
Juno J. Ellis
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Greg Zimmerman
operator postsynchronu
|
||
Michele Perrone
montaż postsynchronu
|
||
Rupert Nadeau
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Ron Bedrosian
mikser postsynchronu
|
||
Greg Steele
mikser postsynchronu
|
||
Julio Carmona
mikser postsynchronu
|
||
Christopher Moriana
imitator dźwięku
|
||
Dan O'Connell
imitator dźwięku
|
||
John T. Cucci
imitator dźwięku
|
||
Catherine Harper
imitator dźwięku
|
||
James Ashwill
mikser imitacji
|
||
Steve Schatz
technik miksu
|
||
Del Spiva
montaż muzyki
|
||
Richard Whitfield
montaż muzyki
|
||
David Farnsworth
montaż dźwięku
|
||
Hector C. Gika
montaż dźwięku
|
||
Teri E. Dorman
nadzorujący montaż dialogów
|
||
David A. Arnold
montaż dialogów
|
||
Melissa Lytle
montaż dialogów (asystent)
|
||
Nerses Gezalyan
mikser
|
||
Don Coufal
mikrofoniarz
|
||
Todd D. Reynolds
montaż dźwięku (niewymieniony w czołówce)
|
||
Ryeland Allison
programowanie muzyczne
|
||
Halli Cauthery
programowanie muzyczne (dodatkowy)
|
||
Meri Gavin
montaż muzyki (asystent)
|
||
Hybrid
programowanie muzyczne (dodatkowy)
|
||
Costa Kotselas
operator muzyki
|
||
Tim Lauber
operator muzyki
|
||
Anthony Lledo
programowanie muzyczne (dodatkowy)
|
||
Jamie Luker
operator muzyki
|
||
Jamie Luker
technik muzyki
|
||
Malcolm Luker
mikser muzyki
|
||
Malcolm Luker
operator muzyki
|
||
Denis St. Amand
inżynieria dźwięku
|
||
Sean Byrne
operator dźwięku
|
||
Victor Ray Ennis
nadzorujący montaż dźwięku (asystent)
|
8,0
|
|
Danny Ferraro
dźwięk
|
||
Thomas Giordano
technik dźwięku
|
||
Shawn Holden
mikser (dodatkowy)
|
||
Ken J. Johnson
dźwięk (dodatkowy)
|
||
William B. Kaplan
mikser
|
||
Danial Shimiaei
inżynieria dźwięku
|
||
Rich Toenes
montaż dźwięku
|
||
David Young
inżynieria dźwięku
|
||
John Soukup
dźwięk (niewymieniony w czołówce)
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Joe Pancake
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Randy Fitzgerald
pirotechnik
|
8,0
|
|
Marc Banich
technik
|
9,0
|
|
Heath Hood
technik
|
7,0
|
|
Bruno Van Zeebroeck
koordynator efektów specjalnych
|
8,0
|
|
David Amborn
technik
|
9,0
|
|
Ryan Amborn
technik
|
||
Sean Amborn
efekty specjalne
|
||
Jude R. Berrick
technik
|
||
Steve Bunyea
technik
|
8,0
|
|
Rich E. Cordobes
nadzorca efektów specjalnych
|
6,0
|
|
Chance A. Drylie
technik
|
||
Ken Ebert
technik
|
||
Brian Ferraro
efekty specjalne (asystent)
|
||
John Fleming
efekty specjalne
|
8,0
|
|
John Frazier
nadzorca efektów specjalnych
|
||
Bruce D. Hayes
nadzorca efektów specjalnych
|
8,0
|
|
Dewaldt Hicks
technik
|
||
Richard L. Hill
technik
|
||
Eric Jolley
technik
|
||
Joseph Edward Myers
efekty specjalne
|
||
Steven Pancake
technik
|
||
Richard Schwalm
technik
|
||
Samuel Noel
technik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Gary Powell
koordynator kaskaderów
|
9,0
|
|
Lela Checco
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Lee Morrison
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
Daniel Stevens
kaskader dublujący: Chris Pine
|
||
Clay Donahue Fontenot
kaskader dublujący: Denzel Washington
|
6,0
|
|
Brett A. Jones
kaskader dublujący: T.J. Miller
|
||
Thom Khoury Williams
kaskader dublujący: Ethan Suplee
|
||
Jeremy Fry
kaskader dublujący: Lew Temple
|
||
Holland Diaz
kaskader dublujący
|
||
Brian Knutson
kaskader dublujący
|
||
Keith Campbell
kierowca kaskader
|
||
Jeremy Fry
kierowca kaskader
|
||
Shawn Patrick Lane
kierowca kaskader
|
||
Paul Marini
kierowca kaskader
|
||
Mike Majesky
kierowca kaskader
|
||
Jared Burke
kaskader
|
||
Kevin Collins
kaskader
|
6,0
|
|
Tom Dziak
kaskader
|
||
Todd Emmett
kaskader
|
||
Richard Fike
kaskader
|
||
Pete Klein
kaskader
|
||
John Kloock
kaskader
|
||
Tony Lazzara
kaskader
|
||
Ron Parobek
kaskader
|
||
David Shumbris
kaskader
|
6,0
|
|
John Sundquist
kaskader
|
||
Anthony Vincent
kaskader
|
||
Clay Cullen
kaskader
|
||
Joe Pancake
kaskader
|
8,0
|
|
Jason Silvis
kaskader
|
||
Robert Brown
dubler
|
||
Benjamin Jeran McGinn
dubler
|
||
Tiffany Sander McKenzie
dubler
|
||
Michelle Vezzani
dubler
|
||
Giovanna Angle
dubler
|
7,0
|
|
Denise Chamian
dobór obsady
|
||
Billy Dowd
dodatkowy dobór obsady
|
||
Angela Demo
dodatkowy dobór obsady
|
||
Michael DeLucia
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Cory Tucek
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Donna Belajac
dobór lokalizacji
|
||
Rebecca Feldman
księgowy (asystent)
|
||
Lisa Furia
księgowy (asystent)
|
||
Ernst W. Laurel
księgowy (asystent)
|
||
Lindsay Little
księgowy (asystent)
|
||
Cabernet Murray
księgowy (asystent)
|
||
Frédéric North
pilot helikoptera
|
||
Diz Sharpe
kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
||
Diz Sharpe
układacz
|
||
John T. Connor
operator kamery
|
||
Brandon M. Cox
operator kamery (asystent)
|
||
Andrae Crawford
operator kamery (asystent)
|
||
Jack English
oświetlenie
|
||
Michael Paul Jones
operator kamery (asystent)
|
||
Kathy Chasen-Hay
producent efektów wizualnych
|
||
Diana Cheng
koordynator efektów wizualnych
|
||
Paul O'Shea
nadzorca efektów wizualnych
|
||
Craig Frosty Silva
kaskader
|
||
Allan Barch
elektryk (dodatkowy)
|
||
Bryan Booth
elektryk
|
||
Sarah Brandes
operator kamery (asystent)
|
||
Brooks P. Guyer
operator kamery
|
||
John Kairis
prowadzący ostrość
|
||
Josh Kubizne
elektryk (dodatkowy)
|
||
Mark Meyers
operator kamery
|
||
Mark Meyers
operator steadicam
|
||
Darin Moran
operator kamery
|
||
Nino Neuboeck
operator kamery (asystent)
|
||
Sergius Nafa
operator kamery (asystent)
|
||
Jean-Pierre Nutini
elektryk
|
||
Jesse Roth
operator kamery (asystent)
|
||
John Skotchdopole
operator kamery
|
||
Robert Zuckerman
fotosista
|
||
Jody Beaudin
księgowy (asystent)
|
||
Jason De Meo
księgowy (asystent)
|
||
Lisa Robertson
księgowy (asystent)
|
||
Sandra L. Yeary
księgowy (asystent)
|
||
Jonathan Hook
menedżer obiektów zdjęciowych (niewymieniony w czołówce)
|
||
Alan D. Purwin
pilot helikoptera
|
7,0
|
|
Robert 'Bobby Z' Zajonc
pilot helikoptera
|
||
David Paris
pilot helikoptera
|
||
Barbara Harris
dobór głosu
|
||
Elizabeth Sobierajski
dodatkowy dobór obsady (asystent)
|
||
Laura Zech
dobór obsady (asystent)
|
||
Adrian DeLude
kolorysta
|
||
Stefan Sonnenfeld
kolorysta
|
||
Adam Boor
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Juliana Cantley
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Gusmano Cesaretti
dokumentacja scenograficzna
|
||
Justin Duncan
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Julie Hannum
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Kent Jackson
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Richard Klotz
dokumentacja scenograficzna
|
||
James A. Mahathey
menedżer obiektów zdjęciowych (Pensylwania)
|
||
Juan Carlos Ortiz-Duran
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Janice Polley
menedżer obiektów zdjęciowych
|
||
Julia Renner
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Pat Riley
menedżer obiektów zdjęciowych (dodatkowe zdjęcia) (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paulina Salazar
menedżer obiektów zdjęciowych (asystent)
|
||
Ken Haber
dokumentacja scenograficzna (niewymieniony w czołówce)
|
||
Paulina Salazar
koordynator lokalizacji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Greg Dennen
kierownik planu
|
||
Tom Steel
kierownik planu
|
||
David Lai
konsultant (dźwięk)
|
||
Randy Beckman
układacz
|
||
Paul Borne
kaskader
|
||
Rockey Dickey Jr.
układacz
|
||
Arturo Dickey
układacz
|
||
Arturo Dickey
kaskader (rezerwowy)
|
||
Donald John Hewitt
kaskader (rezerwowy)
|
||
Bill Lawrence
kaskader
|
||
Ian Mclaughlin
kaskader (rezerwowy)
|
||
Chuck Picerni Jr.
koordynator kaskaderów
|
||
Craig Frosty Silva
koordynator kaskaderów (asystent)
|
||
David Urich
kaskader
|
||
A.J. Verel
kaskader
|
||
Alistair Whitton
kaskader
|
||
Michael Runyard
kierowca kaskader (niewymieniony w czołówce)
|
Pozostałe
Proszę czekać…